• Dolar Alış / Satış: 3.855 / 3.862
  • Euro Alış / Satış: 4.527 / 4.535
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

2+1 Setra’lar törenle sefere başladı

6 Mart 2017
2+1 Setra’lar törenle sefere başladı

ESDAŞ’ın Merecedes-Benz Türk’ten aldığı 10 adet 2+1 Setra ComfortClass  S 516 HD/2, Erzurum’da düzenlenen törenle ‘Vira Bismillah’ deyip yollara koyuldu. Genel Müdür Tan, ‘yolcumuza hak ettiği kaliteyi sunmaya devam ediyoruz’ dedi…

DOĞU’nun güçlü ve kurumsal firması ESADAŞ Turizm, 2017 yatırımları çerçevesinde Mercedes-Benz Türk’ten geçtiğimiz günlerde 10 adet Setra ComfortClass S 516 HD/2 otobüs almıştı. 2+1 Setra’lar, geçen hafta ana merkez Erzurum’da düzenlenen törenle seferlerine başladı.

Son alınan Setra’larla birlikte filosundaki otobüs sayısını 65’e çıkaran Mercedes’in kadim müşterisi ESADAŞ, kalitesi ve konforuyla sadece bölgede değil, tüm Türkiye’de adından söz ettiriyor.

İlk sefer dolayısıyla düzenlenen törende konuşan Esadaş Turizm Genel Müdürü Selami Tan, yolcuların rahatı için her türlü konforu düşündüklerini belirterek, “Yılların birikimi ve tecrübesiyle yolcularımıza en iyi hizmeti sunmanın gayreti içerisindeyiz.

Esadaş Turizm olarak her yıl filomuzun yapısını güçlendiriyoruz. Bu nedenle her yıl ortalama 10 ila 20 arasında otobüsü filomuza ekleyerek araç değişikliği yapıyoruz.

Araç filomuzu bu sene de gençleştirdik. Son olarak yakıt tasarrufu sağlayan, rahatlık ve konforu ile de yolcu tercihi olan Setra marka 10 adet 2+1 otobüsleri filomuza dahil ettik.

Setra’yı 2+1’e en uygun araçlar oldukları için tercih ettiklerini belirten Genel Müdür Selami Tan şöyle konuştu:

Aldığımız Setra’lar 13 metre olduğundan 2+1 için daha uygun.

Öte taraftan yakıt tüketimi açısından da ekonomik ve uzun vadeli bir yatırım olması.

İç tasarımı oldukça konforlu olan Setra ile, yolcularımıza daha iyi hizmet edeceğimizi düşünüyoruz.

Otobüslerimizin tamamı konforu, seyahat güvenliği, yakıt ekonomisi ile ön plana çıkan araçlar. Yeni Setra otobüslerimiz, ortopedik koltuklarıyla uzun süreli seyahatlerde yolcu rahatlığını ön planda tutuyor…

Yeni Setra otobüslerin 1 Mart 2017 tarihi itibariyle Erzurum kalkışlı İstanbul, İzmir, Ankara, Balıkesir ve Mersin seferlerinde hizmete başladığını da dile getiren Selami Tan, “Filomuzu güçlendirmek adına bundan sonra da yatırımlarımız devam edecek” diye konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Gele Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."