• Dolar Alış / Satış: 3.832 / 3.839
  • Euro Alış / Satış: 4.532 / 4.54
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

ESADAŞ, 2017’DEKİ İLK YATIRIMI İÇİN DE MERCEDES’İN KAPISINI ÇALDI

20 Şubat 2017
ESADAŞ, 2017’DEKİ İLK YATIRIMI İÇİN DE MERCEDES’İN KAPISINI ÇALDI

10 adet Setra 516’yı filosuna kattı

MERCEDES’in kadim müşterilerinden Esadaş Turizm, 2017 yatırım planları çerçevesinde filosunu 10 adet Setra ComfortClass  S 516 HD/2 ile güçlendirdi… ESADAŞ Yönetim Kurulu Üyesi Haluk Şenpolat; daha az yakıt tükettiği ve 13 metre ile 2+1’e daha uygun olduğu için SETRA’yı tercih ettiklerini ifade etti…

ŞEHİRLERARASINDAKİ ‘geleneksel’ liderliğini 2016’da da sürdüren Mercedes-Benz Türk (MBT), 2017’ye de hızlı bir başlangıç yaptı. Yılın iki ayında çok sayıda otobüs satışı gerçekleştiren şirket, en önemli müşterileri arasında yer alan Esadaş Turizm’e bu kez Setra sattı. Esadaş, MBT bayii Gelecek Erzurum’dan aldığı 10 adet Setra ComfortClass S 516 HD/2 otobüsleri filosuna ekledi. Şirket, bu alımla 55 adet Mercedes-Benz ve 10 adet Setra otobüsden oluşan özmal filosunu 65 adede çıkardı.

 

Esadaş ailemizin parçası

Teslimat töreninde konuşan MBT Otobüs Pazarlama ve Satış Müdürü Alper Kurt, “Mercedes-Benz büyük bir aile; kuruluşundan beri sadece Mercedes-Benz markasıyla çalışan, çok değerli bir müşterimiz olan Esadaş Turizm de, yıllardır sürdürdüğümüz işbirliği ile bu ailenin önemli fertlerindendir. Günümüzde rekabet her sektörde, her ortamda giderek artıyor. Otobüs firmaları da büyük bir rekabet içerisinde. Bu ortamda sürdürülebilirlik için firmaların kazanmaları gerekmekte. Özellikle şehirlerarası operasyonlarda yakıt tüketimi son derece önemlidir.

Setra Euro 6 serisi otobüsler, düşük yakıt tüketimi ile otobüs firmalarına kazanç sağlıyor. Diğer yandan yolcular seyahat kararını verirken biliyoruz ki otobüslerimizin onlara sağladığı konforu ön planda tutuyor. Otobüslerimizin tamamı konforu, seyahat güvenliği, yakıt ekonomisi ile ön plana çıkan araçlar. Esadaş Turizm’i bu yatırımından dolayı tebrik ediyorum ve yeni otobüslerin kendilerine hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

Filonun tamamı Mercedes

Esadaş Turizm Yönetim Kurulu Üyesi Haluk Şenpolat ise konuşmasında şunları söyledi: “Firmamızın araç parkı tamamen Mercedes-Benz marka otobüslerden oluşuyor. Araç filomuzu her sene olduğu gibi bu sene de gençleştiriyoruz. Setra’yı tercih etmemizin nedenleri, araç 13 metre olduğundan 2+1 için daha uygun, yakıt tüketiminin ekonomik ve uzun vadeli bir yatırım olması. İç tasarımı oldukça konforlu olan Setra ile yolcularımıza daha iyi ve müşteri memnuniyetini öne çıkaracak şekilde hizmet edeceğimizi düşünüyoruz. Mercedes-Benz Türk’e katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz. Hayırlı ve uğurlu olsun”…

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Gele Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."