• Dolar Alış / Satış: 3.953 / 3.96
  • Euro Alış / Satış: 4.638 / 4.646
  • ISTANBUL:
  • Güneş:
  • Öğle:
  • İkindi:
  • Akşam:
  • Yatsı:
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Giray’dan mega yatırım: 40 SPRINTER

14 Ağustos 2017
Giray’dan mega yatırım: 40 SPRINTER

50.yılında her segmentte fırtına gibi esen Mercedes-Benz Türk, personel taşımacılığının güçlü kuruluşu Giray Turizm’e tek kalemde tam 40 Sprinter teslimatı yaptı. Firma sahibi Şerif Dalgıç, “Müşteri memnuniyeti için ‘YILDIZ’ı seçtik” dedi.

MERCEDES-Benz Türk, hafif ticarideki ‘Yıldız’ı Sprinter ile pazarda büyük işlere imzasını atmaya devam ediyor.

Türkiye otomotivinin 50 yıllık dev kuruluşu, son olarak Gaziantep, Kahramanmaraş, Kilis, İstanbul ve Ankara bölgelerinde personel taşımacılığı alanında faaliyet gösteren Giray Turizm’e, yetkili bayi Koluman Otomotiv aracılığı ile gerçekleşen 40 adet Sprinter sattı.

Bu satışla birlikte araç parkındaki Mercedes-Benz marka hafif ticari araç sayısını 200 adede çıkaran Giray Turizm, Mercedes-Benz Türk ile arasındaki iş ortaklığını daha da güçlendirdi.

Teslimatta konuşan Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar Pazarlama ve Satış Direktörü Tufan Akdeniz, “50.yıldönümümüzü kutladığımız bu anlamlı senede Giray Turizm ile olan işbirliğimizi bir adım daha öteye taşımanın verdiği mutluğu yaşıyoruz. Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar olarak araçlarımızı müşterilerimizin beklentileri ve yorumlarına göre tasarlıyoruz.

Kalite ve güvenden asla ödün vermiyoruz. Bu sebepten dolayı da hafif ticari araç satışlarımıza tüm hızımızla devam ediyoruz.

Giray Turizm’e bir kez daha markamıza olan yakın ilgilerinden dolayı teşekkür ediyor ve yeni araçlarının hayırlı olmasını diliyoruz” dedi.

Koluman Otomotiv Ticari Araçlar, Gaziantep Şube Müdürü Mustafa Merter Çankaya da, “Giray Turizm’e; Mercedes-Benz markasını ve Koluman’ı tercih ettikleri için  teşekkür ederiz.

Bugün teslimatını yaptığımız 40 adet Mercedes-Benz Sprinter’ın personel taşımacılığı alanında Gaziantep’te öncü olan Giray Turizm filosuna büyük katkı sağlayacağına inanıyoruz.

Verimli iş beraberliğimizin bu şekilde ilerlemesini diliyor, hayırlı olsun diyoruz” diye konuştu.

Giray Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Şerif Dalgıç ise, “Yeni araç alımımızda bir kez daha “yıldız”ı tercih ettik.

Giray Turizm olarak kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetine çok önem veriyoruz ve biliyoruz ki Mercedes-Benz Türk de bizim gibi kaliteye çok önem veriyor.

Bu sebepten dolayı filomuzdaki araç sayısını arttırırken yine Mercedes-Benz’den yana kullandık. Mercedes-Benz Türk’e verdikleri kaliteli hizmetten dolayı, Mercedes-Benz Türk Used1 ekibine 2.El alım satım işlemleri için ve bu satışın gerçekleşmesindeki katkılarından dolayı Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayi Koluman Otomotiv’e teşekkür ediyoruz.

İşbirliğimizin ilerleyen dönemlerde de devam etmesini temmenni ediyor, ayrıca Mercedes-Benz Türk’ün 50.yıldönümünü yürekten kutluyoruz” şeklinde konuştu.

Teslimat törenine Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar Pazarlama ve Satış Direktörü Tufan Akdeniz, Hafif Ticari Araçlar Filo ve Kamu Satış Kısım Müdürü Soner Gönültaş, Used1 Satış Müdürü Faruk Özer, Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayi Koluman Otomotiv Ticari Araçlar Gaziantep Hafif Ticari Araçlar Satış Müdürü Burak Akkar, Şube Müdürü Mustafa Merter Çankaya, Mali İşler Müdürü Abdulkadir Kılınç, Giray Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Şerif Dalgıç, Giray Turizm Yönetim Kurulu Üyesi Ali Dalgıç, Giray Turizm Mali İşler Müdürü Yaşar Öztekin ve Giray Turizm Filo Müdürü Ökkeş Gül katıldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Gele Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."