• Dolar Alış / Satış: 3.778 / 3.785
  • Euro Alış / Satış: 4.637 / 4.645
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

KARSAN’ın yeni Pazarlama Müdürü Aslı Ör

18 Ekim 2017
KARSAN’ın yeni Pazarlama Müdürü Aslı Ör

Karsan’da üst düzey atama;  Pazarlama Müdürlüğü koltuğu artık Aslı Ör’e emanet… Bugüne kadar otomotiv sektöründe pek çok başarılı işlere imza atan Aslı Ör, tecrübesi ve bilgi birikimiyle bundan böyle Karsan’ın başarısı için emek verecek

GELİŞTİRDİĞİ toplu taşıma sistemleriyle şehirlere modern çözümler sunan Türkiye otomotivinin yarım asırlık güçlü markası Karsan’da, Pazarlama Müdürlüğü görevine ekim itibariyle Aslı Ör getirildi. İş hayatına telekomünikasyon sektöründe başlayan, ardından Türk otomotiv sanayinin köklü kuruluşlarından TOFAŞ’ta uzun bir dönem örnek sayılabilecek işlere imza atan Ör, başarılarını Karsan’da da sürdürmeyi hedefliyor.

 

Aslı Ör kimdir?

Çalışma hayatına Turkcell’de Müşteri Temsilcisi olarak başlayan Ör, otomotiv sektörüne ise Anadolu Isuzu şirketiyle geçiş yaptı. Bir buçuk yıl boyunca Anadolu Isuzu’da Pazarlama Uzmanı olarak görev yapan Aslı Ör, ardından TOFAŞ’a geçiş yaparak 2007-2017 yılları arasında farklı departmanlarda görev aldı.

Yaklaşık 4 yıl boyunca Kıdemli CRM Uzmanı olarak Tofaş’ta görevini sürdüren Aslı Ör, sonrasındaki 3 yıl boyunca ise Fiyatlandırma ve Pazarlama Programları Yönetmeni olarak çalıştı. Aslı Ör, Tofaş’ta son dönemde Ürün Pazarlama Yönetmeni ve Pazarlama İş Geliştirme Yöneticisi olarak başarılı işlere imza attı. Aslı Ör kariyerindeki başarılı tabloyu, bağlı bulunduğu şirketlerde aldığı çok sayıda ödülle de taçlandırdı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."