• Dolar Alış / Satış: 3.855 / 3.862
  • Euro Alış / Satış: 4.527 / 4.535
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Koç, ‘ZAFER’ ile Malatya’da…

24 Nisan 2017
Koç, ‘ZAFER’ ile Malatya’da…

Kâmil Koç, hizmet kalitesi ve güvenirliği ile halkının takdirini kazanmış yerel partnerlerle büyümesini sürdürüyor. Firma, son olarak Malatya’nın önde gelen otobüs firmalarından Zafer Turizm ile güçlerini birleştirdi.

OTOBÜS sektörünün köklü firması Kâmil Koç, hizmet ağını ülkenin çok önemli bölümünü içerecek şekilde büyütmüştü. Gittiği yerde kalıcı olmayı ve büyümeyi hedefleyen güçlü şirket, ‘saygın parterlerle yürüme’ stratejisiyle hat açılımlarını gerçekleştiriyor.

Kâmil Koç, son olarak bölgenin köklü firması Zafer Turizm ile Malatya’daki etkinliğini artıracak.

Malatya’yı 2015 yılında ulaşım ağına ekleyen Kâmil Koç, şehrin en güçlü otobüs şirketi olan Zafer Turizm ile önemli bir işbirliğine imza attı. Anlaşma kapsamında Nisan 2017 itibariyle Zafer Turizm, yoluna Kâmil Koç çatısı altında devam edecek.

 

Zafer, Malatya’nın gururu

Malatyalılara en iyi hizmeti sunma parolasıyla yola çıkan Kâmil Koç, Zafer Turizm ile güçlerini birleştirerek Malatya kalkışlı ve varışlı seferlerini çeşitlendiriyor.

Yeni işbirliğiyle birlikte Malatya’dan Türkiye’nin dört bir yanına sefer düzenlemeye başlayan Kâmil Koç şehirde gücüne güç katmaya devam ediyor.

Kâmil Koç-Malatya Zafer Turizm işbirliği süreciyle ilgili açıklama yapan Kâmil Koç Otobüsleri A.Ş Genel Müdürü Cengiz Doğan, “Kâmil Koç Malatya’da yaklaşık iki yıldır hizmet veriyor.

Bu iki yıllık süre zarfında, Malatyalıların şirketimize göstermiş oldukları ilgiden de güç alarak yeni bir işbirliği sürecine girdik.

Malatya Zafer Turizm kent özelinde son derece önemli bir marka, bu anlamda gerek hizmet anlayışı gerekse iş yapış şekliyle Malatya’nın gururu olmuş. Malatya Zafer ve Kamil Koç’un karayolu yolcu taşımacılığı sektörüne bakışı ve hedefleri açısından büyük benzerlikler gördük ve iki markanın güçlerini birleştirmesine karar verdik.

Bu işbirliğini Malatyalılara daha iyi hizmet sunmak adına fırsat olarak görüyor ve herkese hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Gele Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."