• Dolar Alış / Satış: 3.855 / 3.862
  • Euro Alış / Satış: 4.527 / 4.535
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

KULÜP, Litvanya’da araştırma konusu oldu

18 Nisan 2017
KULÜP, Litvanya’da araştırma konusu oldu

Kaptanlar Kulübü’nün düzenlediği ‘Ayın Kaptan Şoförü Ödülleri’, Litvanya’nın Panevezio Kolegija Üniversitesi’nde araştırma konusu oldu. Ödüllendirmenin; ‘Çalışan Motivasyonu ve Performansına Etkisi’ başlığı altında, başarılı örnek bir uygulama olarak gösterildi.

TURİZMDEN şehirlerarasına, servisten kentiçin toplu taşımasına kadar sektörün önde gelen yöneticilerinin katıldığı, Kaptanlar Kulübü’nün düzenlediği etkinlikte, “Ayın Kaptan Şoförü Ödülleri” törenle sahiplerine veriliyor.

Ödüle giden yolda, 500’den fazla başvuru titizlikle inceleniyor, adaylar hakkında yapılan öninceleme sonrasında değerlendirmeden geçen toplam 40 kaptan adayı halk oylamasına sunuluyor.

Kulübün websitesi üzerinden verilen ortalama 40.000’den fazla oy sonucunda; Servis, Şehirlerarası, Turizm ve Kentiçi Ayın Kaptan Şoförleri olmak üzere toplam 4 kategoride ödüller sahiplerini buluyor.

İki senedir düzenli organize edilen etkinlikler; Temsa, Otokar ve Isuzu’nun ana sponsorluğunda yürütülüyor.

Kulüp tarafından organize edilen ve sektörün büyük ilgi gösterdiği bu ödüllendirme programı, “Ödüllendirmenin Çalışan Motivasyonu ve Performansına Etkisi” başlığı altında, Litvanya’nın Panevezio Kolegija üniversitesi’nde araştırma konusu oldu.

Mühendislik fakültesi öğrencilerinin inceledikleri ve detaylı bilgi aldıkları ödül programı, alanında başarılı örnek bir uygulama olarak ele alındı.

Konuyla ilgili açıklama yapan, kulübün kurucu koordinatörleri Ekrem Özcan ve Kemal Karayormuk; şunları söyledi:

“Sektörümüzün faydasına ve gelişimine yönelik sektör olarak hep beraber başlattığımız bir programın Avrupa’da örnek bir uygulama olarak gösterilmesi gurur verici. Sektörümüzün üreticilerinden otobüs işletmecilerine, federasyonlarından basınına kadar tüm liderlerinin de bugüne kadar sahip çıkması onur verici. Ülke olarak, sektör olarak bu örneklerin sürdürülebilir olması yollarına bakmalıyız.

Bu uğurda bizlere destek veren, hep yanımızda olan ve nice projeler yapmak için bizi teşvik eden başta üreticilerimiz Temsa Otokar ve Anadolu Isuzu olmak üzere sektör temsilcilerimize, kanaat önderlerimize ve basınımıza şükranlarımızı sunuyoruz”.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Gele Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."