• Dolar Alış / Satış: 3.778 / 3.785
  • Euro Alış / Satış: 4.637 / 4.645
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Mercedes’in bireysel satışları hız kesmiyor

18 Ekim 2017
Mercedes’in bireysel satışları hız kesmiyor

MERCEDES-Benz Türk (MBT), ülkemizdeki 50’inci senesini kutladığı 2017’de, satışını yaptığı tüm araç gruplarında önemli işlere imzasını atıyor. Şehirlerarası otobüsün kesintisiz lideri, çok sayıda filo teslimatının yanı sıra bireysel satışlarla da pazardaki gücünü ve etkinliğini artırıyor. Mercedes-Benz Türk, son olarak güçlü yetkili bayi Bayii Has Otomotiv aracılığıyla,  Patnos İtimat’a 2 adet Setra 516 ComfortClass satışı gerçekleştirdi.

Otobüsler, düzenlenen törenle firma yetkilileri Tahsin Sayılır, Ahmet Oral, Ömer Tutan ve Abdullah Ataseven’e teslim edildi. Sayılır ve Oral, Setra otobüslerin yüksek konforuna, güvenilirliğine ve kalitesine vurgu yaparak, filolarını Setra otobüslerle güçlendirmekten duydukları mutluluğu dile getirdi.

MBT, geçen yıl muhteşem bir törenle pazara sunulan Yeni Travego satışlarını da sürdürüyor. Mercedes-Benz yetkili bayii Koluman Ankara tarafından Bektaşlar’a 1 adet  Travego 15 SHD satıldı. Travego, firma yetkilisi Rıfat Akbulut’a teslim edildi. Akbulut, Travego otobüslerin yolculara sağladığı yüksek konfordan memnun olduklarını ve Mercedes otobüslerine, sahip olduğu yüksek dayanıklılık özellikleri nedeniyle çok güvendiklerini söyledi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."