• Dolar Alış / Satış: 3.81 / 3.817
  • Euro Alış / Satış: 4.665 / 4.673
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Mercedes’in X-Class’ını test ettiler

3 Ocak 2018
Mercedes’in X-Class’ını test ettiler

MERCEDES-Benz’in pick-up segmentindeki yeni ‘Yıldız’ı X-Class, aralık ayı itibariyle Türkiye’de satışa sunuldu. Araç, geçtiğimiz hafta TTDER Otoparkı’nda turizm taşımacıları tarafından yakından incelendi ve test edildi.

Bizzat direksiyona geçen TTDER Başkanı Sümer Yığcı, aracın güven verdiğini dile getirerek küçük eksiklere rağmen X-Class’ın pazarda büyük kabul göreceğini söyledi. TOF Genel Başkanı Mustafa Yıldırım, TTDER Başkan Yardımcısı Mehmet Öksüz ve MAPAR Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Şahin de, aracı test edenler arasındaydı.

Yeni Yıldız’ın tasarımı göz dolduruyor

Mercedes-Benz X-Class, çift çıtalı heybetli ön ızgarası, aracın güçlü duruşunu destekleyen uzun motor kaputu ve LED teknolojisi seçeneğine sahip çarpıcı far tasarımıyla göz dolduruyor.

Mercedes-Benz, X-Class”, dört ve altı silindirli motor seçenekleriyle sürüş keyfi sunuyor.

Mercedes-Benz, X-Class’ı X 220 d (163 BG/120kW) ve X 250 d (190 BG/140 kW) olmak üzere iki farklı motor alternatifi ile sunarken, 2018 yılı ortasında ürün gamına V6 dizel (258 BG/190 kW) motor seçeneğini de ekleyecek.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."