• Dolar Alış / Satış: 3.855 / 3.862
  • Euro Alış / Satış: 4.527 / 4.535
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Sektör PÜİS’in ‘Geleneksel İftarı’nda buluştu

13 Haziran 2017
Sektör PÜİS’in ‘Geleneksel İftarı’nda buluştu

Akaryakıt sektörünün güçlü sivil kuruluşu PÜİS, bu ramazanda da katılımı yoğun; sıcak mı sıcak bir iftar sofrası kurdu. Genel Başkan’ın, sektörün lider isimlerinden İmran Okumuş olması nedeniyle, iftar otobüsçülerin de buluşmasına sahne oldu.

GENEL Başkanlığını İmran Okumuş’un yaptığı Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası (PUİS), geleneksel iftarını İstanbul Four Seasons Hotel’de gerçekleştirdi. Akaryakıt sektörünün yanı sıra karayolu yolcu taşımacılarının da büyük ilgi gösterdiği iftar; katılımı ve sıcak atmosferiyle yine çok özel bir buluşmaya sahne oldu. Aynı zamanda Uluslararası ve Yurtiçi Otobüsçüler Federasyonu’nun (UYOF) Genel Başkanı da olan PÜİS Başkanı Okumuş, iftar süresince tüm konukları kapıda ağırladı ve ev sahipliğinin mükemmel örneğini sergiledi.

Katılımcılara yönelik kısa bir ‘hoşgeldin’ konuşması da yaparak, sivil kuruluşların yöneticilerine isim isim teşekkür eden Başkan Okumuş,  birlik ve beraberliğe her zamankinden daha fazla ihtiyaç olduğunun altını çizerek, iftar sofralarının bu açıdan bir nimet olduğunu dile getirdi.

PÜİS iftarının önemli konukları arasında; TOF Genel Başkanı ve TOBB Karayolu Yolcu Taşımacılığı Sektör Meclisi Başkanı Mustafa Yıldırım, TOFED Genel Başkanı Birol Özcan, IPRU Genel Başkanı Fatih Tamay, TOFED Genel Sekreteri Mevlüt İlgin ve Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Sarı vardı. PÜİS Genel Başkanı İmran Okumuş, iftarın sponsorluğunu üstlenen MAPAR Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Şahin’e bir teşekkür plaketi takdim etti.

TOF Genel Başkan Yardımcıları İbrahim Arttırdı ve Tahsin Yücefer, TTDER Başkanı Sümer Yığcı ve Başkan Yardımcısı Mehmet Öksüz ve TOF Genel Sekreteri Nusret Ertürk, IPRU Genel Başkanı Fatih Tamay ile aynı iftar masasını paylaştı…

TOFED Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Özcan, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Erdoğan, Hasan Kurnaz, Adnan Değirmenci, Bülent Yıldız, Hayrettin Yağız ile çok sayıda şehirlerarası otobüsçü PÜİS iftarında hazır bulundu.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Gele Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."