• Dolar Alış / Satış: 3.832 / 3.839
  • Euro Alış / Satış: 4.532 / 4.54
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

TEMSA GENEL MÜDÜRÜ DİNÇER ÇELİK, ‘TECRÜBE PAYLAŞIMI’NA KONUK OLDU

28 Şubat 2017
TEMSA GENEL MÜDÜRÜ DİNÇER ÇELİK, ‘TECRÜBE PAYLAŞIMI’NA KONUK OLDU

‘MARATON’ ile Alman futbol kulüplerine de sponsor olacağız…

OTOBÜS üretiminin global aktörlerinden TEMSA, Beşiktaş’tan sonra, şampiyon kulüplerimizden Galatasaray’a da şehirlerarasındaki ‘Amiral Gemisi’ Maraton ile sponsor olmuştu. Şirket, sponsorluk ağını yurtdışına da taşımayı hedefliyor.

Söz konusu açıklama, Girişimcilik Ekosistemi Derneği’nin (GED) KOSGEB işbirliğiyle gerçekleştirdiği Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi’ ‘Tecrübe Paylaşımı’ dersine konuk olan  TEMSA Genel Müdürü Dinçer Çelik’ten geldi.

Beşiktaş ve Galatasaray ile yaptıkları sponsorluk anlaşmasının ardından benzer bir uygulamayı Avrupa kulüpleri ile hayata geçirmeyi hedeflediklerini ifade eden Genel Müdür Çelik, bu çerçevede Almanya’daki bazı futbol kulüpleriyle görüşmeler yaptıklarını söyledi. Dinçer Çelik, “Amacımız, dünyanın önemli otobüs markalarının merkezi ve üretim üssü olan Almanya’da; futbol kulüplerinin Temsa otobüslerini kullanması” şeklinde konuştu.

 

Yeni fikirler bekliyoruz

‘Tecrübe Paylaşımı’ dersinde Temsa’da ‘Yenilikçilik ve Girişimcilik Platformu’ kurulduğunu da anlatan Genel Müdür Dinçer Çelik “Genç girişimcilerin fikirlerini bekliyoruz.  İyi fikirleri ödüllendiriyoruz” diye konuştu. Girişimcilik Ekosistemi Derneği (GED) Başkanı Esra Özden ise 2023 hedeflerini tutturabilmek için büyük sanayi kuruluşlarının ar-ge merkezi, icatların çıkacağı maker laboratuvarları kurması gerektiğini vurguladı ve bu yolda önemli adımlar atan TEMSA’ya teşekkür etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Gele Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."