• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

TEMSA’nın Adana Fabrikası şampiyonları ağırladı

29 Kasım 2016
TEMSA’nın Adana Fabrikası şampiyonları ağırladı

Takım otobüsü olarak TEMSA’nın ‘Amiral Gemisi’ Maraton’u tercih eden Beşiktaş, maç yapacağı Adanaspor ile birlikte TEMSA’nın Adana Fabrikası’nı ziyaret etti…

TOPLAM otobüs pazarının lider markası TEMSA, Süper Lig şampiyonu Beşiktaş JK ve 1.Lig Şampiyonu Adanaspor yönetimini Adana Fabrikası’nda ağırladı.

Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman ve Adanaspor Başkanı Bayram Akgül fabrikaya gelişlerinde Temsa Genel Müdürü Dinçer Çelik ve çalışanlar tarafından karşılandı.

İki güzide kulüp yöneticilerini ağırlamaktan gurur duyduklarını dile getiren Temsa Genel Müdürü Dinçer Çelik, “Aslında ‘üç şampiyon burada’ demek yanlış olmaz. Beşiktaş Süper Ligimizin şampiyonu, kentimizin takımı Adanaspor 1. Lig şampiyonu, 3’üncü şampiyon da Türkiye otobüs pazarının lideri Temsa. Adanaspor’a ve Şampiyonlar Ligi’nde ülkemizi başarıyla temsil eden Beşiktaş’a bundan sonraki süreçte başarılarının devamını diliyoruz” dedi.

Temsa’nın fabrikasında bulunmaktan duyduğu mutluluğu ifade eden Beşiktaş Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman ise “Bu yıl hem ligde hem kupada şampiyonluk mücadelesi verirken, Şampiyonlar Ligi’nde de yolumuza namağlup devam ediyoruz. Türkiye’nin ve Avrupa’nın pek çok kentinde zorlu mücadelelere çıkıyoruz. Temsa bu yolculuklarımızda hep bizimle birlikte. Tüm bu şehirlerde karayolu seyahatlerimizi onların bize sağladıkları konfor ve güvenle yapıyoruz. Bugün ise onların misafiriyiz.

Evleri Adana’da Adanaspor yönetimi ile birlikte bizi çok iyi bir şekilde ağırlıyorlar” şeklinde konuştu.

Adanaspor Başkanı Bayram Akgül de Temsa’nın otobüs üretiminde elde ettiği başarılardan gurur duyduklarını  ifade ederek, “Kentimize sağladığı istihdam katkısıyla, ihraç ettiği otobüslerle ülkemize sağladığı katma değerle Temsa bizlere büyük gurur veriyor. Burada kentimizin gurur duyduğu marka olan Temsa’nın kalbinde olmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum” diye konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Gele Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."