• Dolar Alış / Satış: 3.778 / 3.785
  • Euro Alış / Satış: 4.637 / 4.645
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Tokat Yıldız’ı Mercedes’in Yıldız’ını seçti

18 Ekim 2017
Tokat Yıldız’ı Mercedes’in Yıldız’ını seçti

3 adet Tourismo 2+1 ile filosunu takviye etti

Tokat Yıldızı, sezon sonu yatırımında Mercedes-Benz Türk’ün 2+1 Tourismo’sunu tercih etti. 3 adetlik yatırımla filosundaki otobüs sayısını 40’a çıkaran saygın firma, araç parkını yenilemeye devam edecek…

ÖRNEK bölgesel firmalarımızdan Tokat Yıldızı, otobüs yatırımlarını sezon sonunda da sürdürdü. Firma, son olarak Mercedes-Benz Türk’ten 3 adet 2+1 koltuk düzenekli Tourismo 16 aldı. Firma bu yeni yatırımla birlikte filosundaki otobüs sayısını 40 adede çıkarmış oldu. Araç parklarını yenilemeyi sürdüreceklerini belirten Tokat Yıldızı Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Yakar, şunları söyledi:

Yolculuk standartları son yıllarda değişti ve 2+1 otobüsler tercih edilmeye başlandı.

Bizde Tokatlı yolcularımıza bu rahatlığı sunmak adına 2+1 otobüsler alıyor, mevcut otobüslerimizin dönüşümü sağlıyoruz.

Araç yenileme projemiz kapsamında 3 adet 41 koltuklu 2+1 Mercedes-Benz Tourismo 16 aldık. Mercedes’in kalitesi zaten ortada…

Yıldız’lı bir firma olarak Mercedes’in ‘Yıldızı’nı seçtik. Yeni yatırımlarımızda da ilk tercihimiz yine Mercedes olacak. Bu alımda bizlere her türlü kolaylığı sunan, yarım asırlık Mercedes-Benz Türk’e teşekkür ediyorum.

Yeni otobüslerimiz, Trabzon, Zonguldak, Konya ve İstanbul hatlarında hizmet verecek…

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."