• Dolar Alış / Satış: 3.855 / 3.862
  • Euro Alış / Satış: 4.527 / 4.535
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

TTDER Otoparkı’nın bizim için önemi büyük

4 Ekim 2017
TTDER Otoparkı’nın bizim için önemi büyük

DERNEK ve federasyonların görevi, temsil ettiği kesimin hak ve menfaatlerini korumak, iş yaşamlarını kolaylaştırmaktır. Bunu hayata geçiren sivil toplum kuruluşu varlığını sürdürür, başaramayanlar ise ilkin giderek içleri boşalır, ardından da kapanır. Neler geldi, neler gitti; hepimiz bu tür örneklere çokça tanık olmuşuzdur. Bir sivil kuruluşun başarısı için de, ekonomik kaynaklara ihtiyacı vardır.

Sektörünüz için daha büyük ve etkili işler yapmak için geliriniz olması gerekiyor. Geliriniz yoksa, örneğin bir yer bile tutamaz, toplantı bile yapamazsınız. Hepinizin malumu üzerine; TTDER olarak yıllardır sektörün sorunlarına çözüm aramaya çalıştık, birçok sorunu da çözdük. Allah kısmet ederse, çözeceğimiz daha çok fazla sorunuz var. İşte bu noktada elimizi güçlendirmek adına TTDER Otoparkımızı hayata geçirdik.

Bununla iki hedefimiz vardı; birinci amacımız turizm otobüslerimiz sağda solda park etmesin, temiz ve güvenli bir otoparka sahip olsun. İkinci amacımız ise derneğimize bir gelir kapısı oluşturmak…

İşte bu noktada destek çok önemli. Bir kere turizmcilerimizin araçlarını getirip burada parklandırması gerekiyor. İkincisi, alanımız son derece büyük. Üreticilerimiz, güçlü bayilerimiz ikinci el araçlarını belli bir kira karşılığı otoparkımızda sergilesinler.

Bu noktada MAPAR’ın bizden belli bir alanı kiralaması, son derece değerlidir. Bu ve geçen hafta verdikleri yemek dolayısıyla MAPAR Ailesi’ne teşekkür ediyorum.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Gele Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."