• Dolar Alış / Satış: 3.81 / 3.817
  • Euro Alış / Satış: 4.665 / 4.673
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Uçar, 10’uncu Sprinter’ini teslim aldı

17 Ocak 2017
Uçar, 10’uncu Sprinter’ini teslim aldı

Selçuk Uçar, şirketi ‘Sirtaki Travel’da çalıştırmak üzere Mengerler Trakya’dan 10 adet Sprinter aldı. 2016’daki bu alış verişin son aracı, törenle teslim edildi.

ŞEHİRLERARASI otobüs firmalarına iş ortağı olarak hizmet veren Selçuk Uçar, aynı zamanda şirketi ‘Sirtaki Travel’ ile  turizm ve servis taşımacılığı da yapıyor. Trakya’nın yakından tanıdığı genç yatırımcı, ‘Mercedes’ tutkunu olarak da biliniyor.

Uçar, Sirtaki Travel’in filosunu güçlendirmek amacıyla 2016 yılında Mengerler Trakya ile 10 adet Mercedes-Benz Sprinter anlaşması yapmıştı. Araçlar, belirlenen periyotlarla Selçuk Uçar’a teslim edildi.

Son Sprinter de, aralık ayının sonlarında Sirtaki Travel filosuna katıldı. Sektördeki sıkıntılara rağmen iyi bir yıl geçirdiklerini dile getiren Selçuk Uçar, bu işbirliğinde Mengerler Trakya’nın kendilere çok destek olduğunu söyledi.

Uçar, 2017 yılında da ihtiyaçlar doğrultusunda yeni yatırımlar yapacağını, tercihinin de değişmeyeceğini sözlerine ekledi…

Sirtaki Travel sahibi Selçuk Uçar, Mercedes-Benz Sprinter’in anahtarını Mengerler Trakya Genel Müdürü Güven Onan ve Otobüs Satış Müdürü Günay Eren’den teslim aldı. Güven Onan, Mercedes markası ve kendilerini tercih ettiği için Selçuk Uçar’a bir de plaket takdim etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."